Newwarm

 
 
ظرفیت و کیفیت پکیج

شرکت نیووارم پکیج های شوفاژ دیواری تولیدی خود را در ظرفیت های 28KW ، 24KW و 32KW مطابق با آخرین تکنولوژی روز دنیا و کیفیت ممتاز جهانی در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.
خط تولید و مونتاژ اتوماتیک پیشرفته و استفاده از بهترین قطعات برندهای مطرح مدرن اروپایی در کنار طراحی بروز از مزایای اصلی پکیج شوفاژ دیواری نیووارم می باشد .
پکیج های گرمایشی دیواری نیووارمدر تمامی مراحل تولید با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه ها و تجهیزات کنترل کیفی به صورت صددرصد مورد آزمایش قرار گرفته است.
 
 

از دیگر مزایای پکیج نیووارم میتوان به : * کارکردی بهینه و بی صدا * راندمان بالای ۹۳ درصد * سازگاری با انواع سیستم های گرمایشی مانند انواع رادیاتورهای پره ای آلومینیومی و پنلی فولادی *24 ماه گارانتی طلایی *نصب رایگان در سراسر کشور شبکه گسترده خدمات پس از فروش * پشتیبانی سریع به هنگام خرابی اشاره کرد.


تجربه کاری

پکیج شوفاژدیواری نیووارم محصول جدید گروه صنعتی بایکان BAYKAN ترکیه می باشد که از سال 1987 در زمینه تولید محصولات تاسیساتی گرمایشی در کشور ترکیه فعالیت دارد و توانسته از سال 1392 در ایران محصولات خود را با برند نیووارم عرضه نماید.


 

بازدهی بالا

*بازدهی بالا در شرایط اقلیمی متفاوت * مجهز بودن به سیستم عیب یاب اتوماتیک پیشرفته و نمایشگر دیجیتال * این شرکت با سرمایه گذاری در سال 1392 در استان های آذر بایجان شرقی و اصفهان توانست تولیدات خود را در ایران فعالیت خود را با برندهای نیووارم Newwarm و بایکان BAYKAN آغاز نماید.


ظرفیت بالا

پکیج های گرمایشی دیواری نیووارم در ظرفیت های ۲۴ کیلو وات ، ۲۸ کیلو وات و ۳۲ کیلووات دیواری با بهترین قطعات اروپایی بر اساس استاندارد طراحی و تولید شده و در تمامی مراحل با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه ها و تجهیزات کنترل کیفی به صورت صددرصد مورد آزمایش قرار گرفته است.


 

کارکرد بهینه

از دیگر مزایای پکیج نیووارم با راندمان بالای ۹۳ درصد، کارکردی بهینه و بی صدا ،2 سال گارانتی ،نصب رایگان در سراسر کشور ، شبکه گسترده خدمات پس از فروش و پشتیبانی سریع به هنگام خرابی از سایر مزایای این محصول می باشد.


ارتباط سریع

با ما در ارتباط باشید